آیین اختتامیه جشنواره تفریحی_ ورزشی “بهارانه” در بوستان شهید فهمیده

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

آیین اختتامیه جشنواره تفریحی_ ورزشی “بهارانه” در بوستان شهید فهمیده  و با حضور حسن نوری،معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه و شرکت عمران و مسکن سازان ثامن مشهد مقدس، یکی از ویژه برنامه هایی که در قالب برنامه های استقبال از بهار۹۸ در منطقه ثامن توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی مجموعه نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی اجرا شد،جشنواره بهارانه در محل بوستان شهید فهمیده بود.

این جشنواره به منظور غنی سازی اوقات فراغت زائران امام مهربانی از ۲۸ اسفندماه آغار شد و هرروز در دونوبت صبح از ساعت ۸ الی ۱۴ و عصرها ۱۶ الی ۲۰ توسط  تربیت بدنی همگانی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ثامن در بوستان شهید فهمیده واقع در میدان ۱۷ شهریور به اجرا درآمد.
گفتنی است بازی های بومی_محلی، برپایی پاتوق موسیقی و سرود،غرفه های نقاشی، بازی های فکری و فوتبال دستی از جمله ویژه برنامه هایی بود که در مدت برگزاری این جشنواره، با هدف ارتقاء رفاه حال زائران و مجاوران حرم مطهررضوی در این بوستان برگزار شد که به طور میانگین روزانه حدود ۲۰۰۰ نفر در این برنامه ها شرکت داشتند.

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@