امروز: یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

اجرای بالغ بر ٣۶٠ متر مربع خط کشی عابر پیاده در معابر اطراف حرم مطهر رضوی

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر
در راستای بهسازی و ایمن سازی معابر انجام شد؛

اجرای بالغ بر ٣۶٠ متر مربع خط کشی عابر پیاده در معابر اطراف حرم مطهر رضوی

از ابتدای اردیبهشت ماه در راستای بهسازی و ایمن سازی معابر و سهولت تردد عابران پیاده در خیابان های پیرامون حرم مطهررضوی، بالغ بر ٣۶٠ متر مربع خط کشی عابر پیاده در خیابان های کاشانی و نواب صفوی اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران و مسکن سازان ثامن ،سید مصطفی نعمتی شهردار منطقه ثامن و مدسرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن با اعلام این خبر اظهار کرد: یکی از اقدامات تامین ایمنی شهروندان که معمولا به صورت مستمر در محل تقاطع ها و گذرگاه های عابر پیاده انجام می گیرد، خط کشی عرضی معابر است که در همین راستا از اول اردیبهشت ماه سال جاری بالغ بر ٣۶٠ متر مربع خط کشی محل عبور عابر پیاده در خیابان شهید محسن کاشانی و خیابان شهید نواب صفوی اجرا شده است.
وی افزود: علاوه بر این پس از جانمایی دو محل توقفگاه ویژه خودرو معلولین و جانبازان و یک جایگاه خودرو آتش نشانی در خیابان آیت اله بهجت، نسبت به رنگ آمیزی آن ها توسط اداره حمل و نقل و ترافیک منطقه ثامن اقدام شد.
وی ادامه داد: همچنین یک توقفگاه ویژه معلولین و جانبازان در حاشیه خیابان شهید محسن کاشانی مشخص و رنگ آمیزی شد.
نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@