امروز: یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

احداث ۴۰۰ متر آیلند میانی در خیابان شهید محسن کاشانی

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

در راستای بازگشایی بلوار رضوان و به منظور پیشگیری از حوادث ترافیکیTعملیات جدول گذاری این آیلند در امتداد خیابان شهید محسن کاشانی،حد فاصل تقاطع خیابان آیت الله بهجت(ره) و خیابان شهید محسن کاشانی (چهارراه زرینه) تا کاشانی ۸، به طول تقریبی ۴۰۰ متر در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران و مسکن سازان ثامن،سید فرهاد حجازی معاون فنی و عمران نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی از اجرای آیلند میانی خیابان شهید محسن کاشانی،با هدف کنترل ترافیک و پیشگیری از مخاطرات احتمالی با توجه به بازگشایی بلوار رضوان خبر داد.

حجازی ضمن اعلام این خبرتصریح کرد:با توجه به اینکه عملیات اجرایی بولوار رضوان یکی از خیابان های جدید الاحداث در طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی،که با هدف تسهیل تردد و دسترسی آسان زائران و مجاوران حرم مطهررضوی از راه آهن تا حرم مطهر،یعنی بلوار رضوان از مرکز محله دریادل(کاشانی۱۲) تا تپل محله رو به اتمام است و با توجه نظر کارشناسان سازمان ترافیک شهرداری مشهد ضرورت انجام تغییراتی در ساختار خیابان شهید کاشانی اعلام شد.

حجازی افزود:این ضرورت هم به این جهت اعلام شد که قبلا ورودی خیابان کاشانی۱۲ به مسیر اصلی خیابان شهید کاشانی، به عنوان یک معبر فرعی، حجم کمتری از تردد وسایل نقلیه را متحمل بود اما پس از بهره برداری از بلوار رضوان با عرض ۳۵ متر که یکی از مسیرهای اصلی اطراف حرم محسوب می شود،به طور یقین این حجم ترافیکی افزایش خواهد یافت.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ثامن گفت:بر همین اساس در راستای بازگشایی بلوار رضوان و به منظور کنترل بار ترافیکی و پیشگیری از حوادث ترافیکی احتمالی،عملیات جدول گذاری آیلند میانی در امتداد خیابان شهید محسن کاشانی،حد فاصل تقاطع خیابان آیت الله بهجت(ره) و خیابان شهید محسن کاشانی(چهارراه زرینه) تا کاشانی ۸، به طول ۴۰۰ متر و با هزینه ای بالغ بر ۲میلیارد ریال در حال اجرا است.

وی در پایان خاطر نشان کرد:احداث آیلند میانی خیابان کاشانی تا پایان هفته جاری به پایان خواهد رسید و به این ترتیب هر دو لاین بلوار رضوان زیر بار ترافیک رفته و دسترسی زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی از راه آهن تا حرم را تسهیل می نماید.

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@