افزایش یک و نیم هکتاری فضای سبز منطقه ثامن در ۶ ماهه نخست سال جاری/ راه های ارتباطی ۱۳۷ با شهروندان به روز شود

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

مدیر نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی در مرکز ۱۳۷ شهرداری مشهد از افزایش یک و نیم هکتاری فضای سبز منطقه ثامن در ۶ ماهه نخست سال جاری خبر داد؛

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران و مسکن سازان ثامن، سید مصطفی نعمتی مدیر نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی،صبح امروز،پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه،با حضور در مرکز ارتباطات مردمی شهرداری مشهد مقدس(۱۳۷)،به صورت مستقیم پاسخگوی تماس های تلفنی شهروندان با این مرکز در خصوص مشکلات و مسائل مربوط به بافت پیرامون حرم مطهررضوی بود.

نعمتی در پایان این دوره از طرح پاسخگویی مستقیم شهرداران مناطق به درخواست ها، انتقادات و پیشنهادات شهری شهروندان، با اعلام خبر بالا تصریح کرد: ۱۳۷ یکی از ابزارهای ارتباطی مناسب برای اجرا و ایجاد زیرساخت های باز آفرینی شهری به حساب می آید که نشان دهنده اهمیت این مرکز است.
وی ادامه داد: زندگی مردم در شهرها با مشکلات متعددی مواجه است که بخشی از آن ها مربوط به شهرداری است پس وجود یک کانال مطمئن برای پیگیری و حل این مسائل ضروری است.
نعمتی در خصوص اینکه مرکز ۱۳۷، به خوبی می تواند ایفاکننده این نقش باشد، تاکید کرد: در این مسیر و برای رسیدن به ایده آل، لازم است مناطق، سازمان ها و همه واحدهای اجرایی شهرداری به درخواست های مردمی ۱۳۷ توجه ویژه ای داشته باشند و پاسخ این درخواست ها را به موقع اعلام کنند، همچنین ۱۳۷ نیز باید راه های ارتباطی خود با شهروندان را هر روز افزایش داده و به روزتر کنند.
*تکمیل و بهره برداری از بولوار شارستان حد فاصل شیرازی تا طبرسی در نیمه نخست ۹۸
وی درباره مهم ترین برنامه های سال ۹۸ منطقه ثامن هم توضیحاتی داد و گفت: متاسفانه طی سالیان سال، کل منطقه ثامن تبدیل به یک کارگاه ساختمانی شده بود که این موضوع، موجب نارضایتی های زیادی شده بود. لذا بر آن هستیم تا شاکله کلی طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر را در سال ۹۸ و ۹۹ اجرا کنیم.
شهردار منطقه ثامن مشهد بیان کرد: اجرای پروژه دو خیابان اصلی را در دست اقدام داریم؛ یکی شارستان رضوی به عرض ۵۵ متر حدفاصل خیابان شیرازی تا طبرسی و دیگری بولوار رضوان حدفاصل تپل محله تا خیابان کاشانی که یک لاین آن زیر بار ترافیک رفته و لاین دیگر هم تا یک ماه آینده به بهره برداری می رسد، هم زمان پیاده روسازی و فضای سبز این بولوار نیز اجرایی شده و در نیمه نخست سال جاری افتتاح می شود.

*بهره برداری از دو ره باغ سلام و بهشت در نیمه اول سال ۹۸
نعمتی عنوان کرد: هر کجای منطقه ثامن که امکان احداث فضای سبز وجود داشت، به این مهم اختصاص یافته است و مقرر شده در نیمه اول سال جاری، یک و نیم‌هکتار به سرانه فضای سبز این منطقه و شهر اضافه شود.
وی به احداث دو ره باغ هم اشاره کرد و افزود: ره باغ سلام و بهشت واقع در حدفاصل بولوار شهید شوشتری تا حرم مطهر نیز در حال احداث است که مسیر سبز پیاده را در اختیار زائر و مجاور قرار دهد. بخشی از ره باغ سلام در انتهای سال ۹۷ به بهره برداری رسید و بقیه نیز تا پایان نیمه اول سال جاری تمام خواهد شد.

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@