بازدید بالغ بر ۵ هزارنفر از غرفه مجموعه نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم رضوی

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر
در دو روز اول برپایی اولین نمایشگاه بین المللی مسکن،شهرسازی و بازآفرینی شهری محقق شد،

بازدید بالغ بر ۵ هزارنفر از غرفه مجموعه نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم رضوی

بالغ بر ۵ هزارنفر از غرفه مجموعه نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم رضوی در دو روز اول برپایی اولین نمایشگاه بین المللی مسکن،شهرسازی و بازآفرینی شهری

 

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران و مسکن سازان ثامن مشهد مقدس،اولین نمایشگاه بین المللی مسکن،شهرسازی و بازآفرینی شهری روز یکشنبه،۲۳ دی ماه با حضور حضور محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، محمدسعید ایزدی، معاون معماری و شهر سازی وزیر، حامد مظاهریان، معاون مسکن و ساختمان و هوشنگ عشایری معاون وزیر راه و شهر سازی و  مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران افتتاح شد.

سید مصطفی نعمتی،مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن، ضمن اعلام خبر حضور مجموعه نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی در این نمایشگاه و تاکید بر لزوم برپایی چنین نمایشگاه هایی در سطح کشور جهت هم افزایی هرچه بیشتر و به روزآوری اطلاعات حوزه مسکن و شهرسازی عنوان کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه به اشتراک گذاشتن تجربیات بازآفرینی شهری برای تحقق برنامه های توسعه ای مسکن و شهرسازی به ویژه اقدامات صورت گرفته در خصوص طرح های موفق بهسازی شهری و محلی است.

نعمتی تصریح کرد: گستراندن بستر مناسب در راستای ایجاد محرک های اقتصادی موثر در بخش اشتغال و کارآفرینی در حوزه عمران و بهسازی شهری نیز یکی از اهدافی است که می تواند در این نمایشگاه ها مورد بررسی و ارائه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه تلاش شده تا در این نمایشگاه دستاوردهای مجموعه نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی به نمایش گذاشته شود، اظهارکرد: برخی اقدامات و پروژه های مجریان طرح ملی نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی در قالب بروشور،عکس های نمایشگاهی و کلیپ در این نمایشگاه مورد بازدید وزیر راه و شهرسازی ،مسئولان کشوری، متخصصان صنعت ساختمان سازی و هم میهنان گرامی قرار گرفته است.

نعمتی ابراز کرد: در ۲ روز نخست برپایی این نمایشگاه بالغ بر ۵ هزار نفر از غرفه دست آوردهای مجموعه نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی بازدید به عمل آوردند.

شایان ذکر است نخستین نمایشگاه بین المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری به عنوان بزرگ‌ترین رویداد تجاری در حوزه فناوری‌ها، تولیدات و خدمات حوزه مسکن و شهرسازی کشور است که در آن ۲۱۱ شرکت آخرین دستاوردها و توانمندی‌های نهادها، سازمان‌ها و بخش خصوصی در زمینه انبوه سازان، پیمانکاران و مهندسان مشاور، شهرداری‌ها، پروژه‌های بازآفرینی، نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده و خدمات شهری را در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌ دهند.

گفتنی است این نمایشگاه از روز یکشنبه بیست و سوم تا سه شنبه بیست و پنجم دی ماه به مدت سه روز از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در شبستان  مصلی امام خمینی (ره) دایر است.

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@