بازکاشت بیش از ۱۵۰ هزار بوته و شاخه انواع گل های فصلی و دائمی در فضای سبز پیرامون حرم مطهررضوی

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

بازکاشت بیش از ۱۵۰ هزار بوته و شاخه انواع گل های فصلی و دائمی در فضای سبز پیرامون حرم مطهررضوی

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه و شرکت عمران و مسکن سازان ثامن مشهد مقدس، واکاری و بازکاشت بیش از ۱۵۰ هزار بوته و شاخه انواع گل های فصلی و دائمی با هدف رفع نواقص و جبران کسری گل های آسیب دیده در فضاهای سبز میادین، بوستانها و باغچه ها و فلاورباکس های اطراف حرم مطهر رضوی انجام شد.

در قالب برنامه های استقبال از بهار شهرداری منطقه ثامن، بیش از یک میلیون بوته گل فصلی,دایمی و پرچینی از انواع شب بوها، بنفشه، لاله و… به منظور زیباسازی فضای بصری و متناسب با آغاز سال جدید و عید نوروز و اعیاد ماه رجب در سطح بوستان ها، المان های شهری،میادین و باغچه های حاشیه پیاده روها و همچنین فلاورباکس های موجود در معابر پیرامون حرم مطهررضوی کاشته شده است.

شایان ذکر است با توجه به میزان بالای تردد عابران و حجم بالای جمعیت در معابر اطراف حرم مطهر به ویژه در روز ۲۹ اسفندماه و همزمان با لحظه سال تحویل، که منجر به آسیب دیدن برخی گونه های گیاهی به خصوص گل های موجود در فلاور باکس ها و اِلمان های داخل پیاده روها شده بود،از ابتدای سال تاکنون بازکاشت بیش از ۱۵۰هزار بوته انواع گل با هدف رفع نواقص و جبران کسری گل های آسیب دیده صورت گرفت.

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@