بررسی بافت پیرامونی حرم مطهر، کمربند جنوبی، رونق ساخت و ساز و طرح های تفصیلی

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

بررسی بافت پیرامونی حرم مطهر، کمربند جنوبی، رونق ساخت و ساز و طرح های تفصیلی،درجلسه مشترکی با حضور استاندار، اعضای شورای شهر و شهردار مشهد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران و مسکن سازان ثامن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید قربانی، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی در حاشیه این جلسه که ظهر امروز برگزار شد، گفت: در این جلسه برخی از درخواست های شورای شهر و شهرداری مشهد مطرح شد تا با توجه به انگیزه به وجود آمده ناشی از اقدامات اقتصادی استاندار در استان، برخی از موانع بر سر راه ساخت و ساز شهرداری مشهد رفع و مسائل مرتبط با سرمایه گذاری در شهر مشهد نیز برطرف شود.
وی با بیان اینکه مسائل مربوط به بافت پیرامون اطراف حرم مطهر رضوی یکی دیگر از موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه در این مورد از گذشته مصوباتی وجود داشته و براساس آن سرمایه گذاری هایی شکل گرفته و افرادی دارای حقوق مکتسبه شده اند لذا در طرح های جدید رعایت حقوق مکتسبه افراد باید مورد توجه قرار گیرد که قول داده شد این مسئله پیگیری و سرمایه گذاری های مورد نظر از حالت توقف خارج شوند.
وی تصریح کرد: همچنین در این جلسه گزارشی ازموانع و مشکلات کمربند جنوبی از سوی شهردار و اعضای شورای شهر به استاندار ارائه و بنا شد در قالب یک طرح هماهنگ شده با رعایت نکات محیط زیستی این موضوع در دستور کار شهرداری قرار بگیرد.
قربانی گفت: موضوع دیگری که در جلسه شهردار و اعضای شورای شهر با استاندار مورد بررسی قرار گرفت طرح های پهنه بندی ویژه حریم مشهد بود که در این راستا نیز مقرر شد در چند ماه آینده این موضوع توسط شهرداری و با نظارت راه و شهرسازی اجرایی شود.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی افزود: همچنین بلندمرتبه سازی و طرح های تفصیلی مشهد یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود که تصمیمات لازم در این خصوص گرفته شد.

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@