تماشای جلوه‎هایی از سیره علوی در نمایشگاه “غدیر تا قدر” + گزارش تصویری

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

نمایشگاه ” غدیر تا قدر” در نزدیکی حرم مطهررضوی گشایش یافت

با حضور جمعی از خانواده معظّم شهدا و ایثارگران،اعضای شورای اجتماعی محلات و مسئولین محلی و همچنین مدیران مجموعه نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی، آیین افتاحیه نمایشگاه غدیر تا قدر در جوار حرم مطهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران و مسکن سازان ثامن،در دوازدهمین شب از ماه مبارک رمضان و با حضور جمعی از خانواده معظّم شهدا و ایثارگران،اعضای شورای اجتماعی محلات و مسئولین محلی و همچنین مدیران مجموعه نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی، آیین افتاحیه نمایشگاه غدیر تا قدر در جوار حرم مطهر برگزار شد.

مهدی دانشمند،معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی با بیان این که امسال سومین سال متمادی است که این نمایشگاه با هدف آشنایی شهروندان با سیره علوی در منطقه ثامن برگزار می شود،اظهارکرد: با توجه به استقبال گسترده ای که زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی در سال های گذشته از این نمایشگاه داشتند،امسال هم درقالب برگزاری جشنواره «بهارجان ها» بخشی از ویژه برنامه های منطقه ثامن در ماه مبارک رمضان به برگزاری نمایشگاه«غدیر تا قدر» اختصاص یافته است.

وی افزود: البته نکته حائزاهمیت در این باره، تاکید بر مردمی بودن و بومی بودن برنامه ها است که در برپایی این نمایشگاه نیز از همت اعضای شورای اجتماعی محلات، هیئت امناء مسجد و حسینیه گدای علی (ع)،خادمان مسجد و حسینیه مددیان و ظرفیت هنرمندان مشهدی بهره گرفته ایم.

دانشمند ضمن دعوت از همشهریان برای بازدید از این نمایشگاه تصریح کرد:روایتگری وقایع تاریخی عصر زندگانی امام علی (ع) از ولادت تا شهادت حضرت، با بهره‌گیری از هنر‌های تجسمی و نمایشی و نیز برپایی غرفه های نقاشی و بازی کودک، پاسخگویی به مسائل دینی و مشاوره، ایستگاه چای صلواتی و پذیرایی از بازدیدکنندگان از جمله برنامه‌های این نمایشگاه فرهنگی است.

نمایشگاه «غدیر تا قدر» در انتهای بلوار شهید حاجی حسنی کارگر،حاشیه میدان شهدای حج و در مجاورت حسینیه مددیان واقع شده و در شب‌های ماه مبارک رمضان در ساعات افطار تا سحر از ۲۸ اردیبهشت لغایت ۱۳ خرداد ماه پذیرای مشتاقان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@