امروز: چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

همه باهم پشتیبان مدافعان سلامت

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

از تولید بیش از ۴ هزار ماسک و گان توسط بانوان بسیجی منطقه، تا تهیه ١٠ هزار لیتر ماده ضدعفونی کننده سطوح توسط شهرداری منطقه ثامن

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران و مسکن سازان ثامن مشهد، سید مصطفی نعمتی مدیر نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی گفت، از ابتدای اسفندماه گذشته و با توجه به شیوع ویروس کرونا در مشهد مقدس، اقدامات گسترده‌ای توسط ارگان‌های مختلف از جمله شهرداری و مجموعه مدیریت شهری مشهد در راستای مبارزه باکرونا انجام شده است.

وی افزود: در این میان گروه‌های داوطلب مردمی نیز نقش بسیاری داشته‌اند همچنین معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ثامن با شوراهای اجتماعی محلات، پایگاه‌های بسیج و گروه‌های جهادی همکاری زیادی داشته است.

شهردار منطقه ثامن مشهد بیان کرد: یکی از شاخص‌ترین اقداماتی که توسط واحد خواهران گروه جهادی پایگاه حضرت زینب(س) و بانوان بسیجی پایگاه شید مجید عسگری در منطقه ثامن انجام شده، می‌توان به دوخت هزار دست گان پزشکی و بیش از سه هزار عدد ماسک سه لایه برای ارسال به مرکز درمان بیماران کرونایی در بیمارستان امام رضا(ع) اشاره کرد.

نعمتی خاطرنشان کرد: در همین مدت با توجه به دایر بودن شهرداری منطقه و در جهت حفظ ایمنی و سلامت شهروندان و کارکنان، به عنوان یکی از اقدامات حمایتی از مدافعان سلامت، حدود هزار لیتر محلول ضدعفونی‌کننده سطوح تهیه شده و روزانه در دو نوبت تمام ساختمان‌های اداری زیرمجموعه شهرداری منطقه ثامن ضدعفونی و گندزدایی می‌شوند.

وی اضافه کرد: همچنین ١٠ هزار جفت دستکش یکبارمصرف پلاستیکی و هزار و ۵۰۰ جفت دستکش لاتکس و هزار و ۵۰۰ عدد ماسک سه لایه یکبارمصرف برای استفاده کارکنان تهیه و توزیع شده است.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن گفت: همچنین ۵٢٨ لیتر الکل برای ضدعفونی کردن دست پرسنل تهیه شده و بیش از ١٠٨ لیتر ژل ضدعفونی‌کننده دست نیز خریداری و در قسمت‌های ورودی و مشاعات پرتردد ساختمان‌های اداری برای استفاده شهروندان قرار داده شده است.

 

 

 

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@