کاشت بیش از ۲۱۰ هزار بوته گل فصلی در بوستان ها و المان های سطح منطقه ثامن + گزارش تصویری

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران و مسکن سازان ثامن مشهد مقدس،سید مصطفی نعمتی با بیان اینکه توسعه فضای سبز یکی از مهمترین نمودهای عملکرد شهرداری ها به شمار می رود،اظهار کرد: ایجاد و گسترش فضای سبز شهری ضمن زیبایی بخشیدن به سیمای شهر و ارتقاء کیفیت زندگی اجتماعی، نقش قابل توجهی در تقویت روحیه و شادابی شهروندان دارد.

وی افزود: به همین منظور با توجه به شرایط ویژه بافت پیرامون حرم مطهررضوی، اقدامات ویژه ای در منطقه ثامن صورت گرفته، که از آن جمله می توان به جانمایی بیش از ۶۵۰ عدد فلاورباکس و گلدان بزرگ بتنی و ۲۰۰ عدد فلاورباکس مستطیلی استیکردار، و همچنین حدود ۵۰ عدد المان های موضوعی با ترکیب گل،در راستای جبران بخشی از کسری فضای سبز مورد نیاز منطقه اشاره کرد، که به نوعی بیشترین میزان فلاورباکس موجود در سطح یک منطقه شهری در مشهد مقدس محسوب می شود.

نعمتی تصریح کرد: با توجه به اینکه این سازه های پرتابل باید به وسیله گل های فصلی تزیین شوند، معمولا با آغاز فصل جدید و همزمان با کاشت گل در بوستان های سطح منطقه،نسبت به تعویض و کاشت گل جدید در ان ها اقدام می شود.

مدیر نهاد مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی گفت: اکنون نیز در آستانه فصل تابستان، بیش از ۲۱۰ هزار بوته انواع گل فصلی از گونه های جعفری،اطلسی،آهار،شمعدانی و… در بوستان ها،میادین،آیلند میانی بولوارها،المان ها و  گلدان های بتنی، سطح منطقه ثامن کاشته شده است تا طراوت و زیبایی را برای شهروندان به ارمغان بیاورد.

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@