اخبار

پژمانفر

🔹احتمال ورود کمیسیون اصل 90 به پرونده بافت حرم رضوی

🔸حجت الاسلام پژمانفر نماینده مردم مشهد و رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، در نشست مشترکی با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت مسکن سازان ثامن، در جریان رویکردهای جدید و فعالیتهای صورت گرفته این شرکت قرار گرفت.

🔹حجت‌الاسلام پژمانفر:

🔸در کشورهای دیگر بازآفرینی شهری به عنوان یک ابزار تخصصی برای زنده کردن هویت مطرح می شود اما، ما در این بافت علاوه بر تملک و تخریب و مقابله با هویت مردم، با فساد گسترده‌ای هم مواجهیم.

🔸اگر لازم باشد خود کمیسیون اصل 90 که کمیسیون شبه قضایی است به پرونده بافت ثامن ورود پیدا می‌کند و در این مسیر برای انجام تحقیقات و احضار دستگاه های ذی‌نفع هیچ محدودیتی برای کمیسیون قائل نیستیم.

🔸شورای شهر جدید مشهد، شهردار و مدیریت آینده استان می.بایست در جریان حقایق این منطقه قرار گیرند که لازم است شرکت مسکن سازان در همین ابتدا با اعضای شورای جدید و مدیرانی که در آینده می آیند گفتگو کند تا آنها هم با شناخت کامل نسبت به این منطقه اعلام مواضع کنند.

🔘در این نشست دکتر سعید شعرباف مدیرعامل شرکت مسکن سازان جزئیاتی از راهبردهای شرکت در 6 ماهه اخیر را در 4 محور شامل تحول ساختاری و اداری، شفافیت دارایی و املاک و قراردادها، تسهیل گری و مشارکت مردم و پیگیری حقوق عامه و تحول در برنامه‌ریزی مالی و اقتصادی بیان‌کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *